Peugeot Baykar Winter Drive: Peugeot tutkusuyla aşka geldik

Peugeot’un eşsiz tasarımı, benzersiz teknolojik özellikleri ve ödüllü motoru ile üstün sürüş konforu sunan geniş ürün gamındaki seçili modellerinde, Şubat ayında 10% ’a varan fırsatlar Baykar’da Peugeot tutkunlarını bekliyor.

Peugeot Baykar Winter Drive:  Peugeot tutkusuyla aşka geldik

Birçok teknolojik donanım sunarak Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyan Peugeot 208 ve ödüllü PureTech Turbo motoru, tam otomatik EAT6 şanzımanı ile SUV Peugeot 2008 %10 ‘a varan fırsatlarla sunuluyor.

Şık ve farklı tasarımıyla üst düzey teknoloji sunan SUV Peugeot 3008, sınıfında tek İleri Sürüş Destek Sistemleri ve Peugeot i-Cockpit ile benzersiz sürüş keyfi sunan Yeni Peugeot 308, %10 ‘a varan avantajlarla sunuluyor. Ayrıca Yeni Peugeot 308 ’de 30.000 TL için 15 Ay %0 faizli kredi seçeneği de sunuluyor.

Performansı ve yeni dış tasarımı ile “boyut atlatan” Yeni SUV Peugeot 5008 Şubat ayında %7 ’ye varan fırsatlarla sunuluyor.

Hafif ticari ürün gamının başarılı modeli Partner Tepee’nin seçili versiyonları, sınıf lideri yakıt ekonomisi sunan Peugeot Expert Van, güçlü 2.0L BlueHDi dizel motorlar ile benzersiz ekipmanlar sunan Peugeot Expert Traveller, %10 ’a varan fırsatlar ile sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327