Plajın Şampiyonu Matso’yu Ziyaret Etti

Manavgat Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen 8 takımın katımıyla üç gün süren TFF Plaj Futbol Ligi Manavgat etabında şampiyon olan Lidya Kuyumculuk Plaj Futbol Takımı, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)...

Plajın Şampiyonu Matso’yu Ziyaret Etti
Manavgat Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen 8 takımın katımıyla üç gün süren TFF Plaj Futbol Ligi Manavgat etabında şampiyon olan Lidya Kuyumculuk Plaj Futbol Takımı, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Manavgat Lidya Kuyumculuk Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tanır, takım olarak çok güzel bir başarıya imza attıklarını belirterek futbolcuların TFF Plaj Futbol Ligi Manavgat etabında gösterdiği üstün performansla kupayı aldıklarını söyledi. Kazandıkları şampiyonlukla Eylül ayı sonunda İstanbul’da yapılacak olan TFF Plaj Futbolu Ligi Süper Finali’ne katılmaya hak kazandıklarını ifade eden Tanır, Manavgat’ı en iyi temsil edecekleri söyledi.
Lidya Kuyumculuk Plaj Futbol Takımı yöneticileri ve futbolcularını kutlayan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, TFF Plaj Futbolu Ligi Süper Finali’nde de aynı başarıyı beklediklerini söyledi. Finale kalmaları durumunda maçı izlemeye geleceğinin sözünü veren Boztaş, "Sizlerden Manavgat’ı en iyi şekilde temsil ederek önce finale kalıp sonra da şampiyon olmanızı bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327