Polis Bozai içen genci zor kurtardı!

Bursa’da bonzai içen genç mahalleli tarafından linç edilmek istendi.

Polis Bozai içen genci zor kurtardı!

Merkez Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde, son üç ayda dört kişinin ölümü, onlarca kişinin komaya girerek hastanelere kaldırılmasına neden olan bonzai kullanımı, sorun olmaya devam ediyor.

Merkez Osmangazi İlçesi'nde birlikte bonzai kullandıktan sonra yürümeye başlayan 22 yaşındaki B.T., ara sokaklarda kapı önlerinde oturan ve yolda yürümekte olan vatandaşlara ve çocuklara saldırmaya başladı. Mahalle sakinleri tarafından uyarılan B.T. uzaklaştırılmak istendiği mahallede bulunan kişilere de küfür edip saldırınca, toplanan gençler tarafından öldüresiye dövüldü.

ARKADAN KELEPÇELENİP SEDYEYE BAĞLANDIHaber verilmesiyle kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak istenen B.T. uzun süre direndi. Mahalledeki gençler ve polisler tarafından güçlükle zaptedilen B.T. yere yatırılarak ters döndürülüp elleri arkasından kelepçelendi. Daha sonra sedyeye ters konularak bağlanan B.T. sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi edilmek üzere Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2014, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327