Polislere pusu kuran 5 kişi öldürüldü

Bingöl'de güvenlik güçlerine ateş açan 5 kişi öldürüldü. Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Komiser Hüseyin Hatipoğlu’nu şehit eden, Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve polis memuru Uğur Atlı'yı yaralayan 4 terörist ve 1 kişi ölü olarak ele geçirildi.

Polislere pusu kuran 5 kişi öldürüldü

Bingöl Genç İlçesi yakınlarında durdurulmak istenen araçtan güvenlik güçlerine ateş açıldı. Çıkan çatışmada araçta bulunan 5 kişi öldü, 1 kişi de yaralı olarak ele geçirildi. Araçtakilerin, Bingöl'de emniyet müdürüne yapılan saldırıyla ilişkilerinin araştırıldığı bildiriliyor. 

Edinilen bilgiye göre, Bingöl'ün Yenişehir Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde yaya olarak yürüyen İl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve beraberindekilere araç içerisinden uzun namlulu silahlarla saldıran teröristler, Genç ilçe girişinde pusu kuran polislerle çatışmaya girdi. Genç ilçesi Murat Nehri köprüsü kavşağında pusu kuran polisler, Bingöl'den gelerek Diyarbakır istikametine doğru seyir halinde olan teröristlerle karşılaştı. Eylemi yaptıktan sonra Genç ilçesi üzerinden kırsala kaçmaya çalışan teröristler ile güvenlik kuvvetleri arasında çıkan çatışmada 4 terörist ve teröristlerin aracında bulunan 1 kişi ölü olarak ele geçirildi. Bölgede çatışmanın devam ettiği belirtildi.


Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
bravo polıs
bravo polıs - 5 yıl Önce

o köpek eniklerinin leşlerinide atık köpeklerin önüne köpekler yesin bu hayvanatları cıktıkları deliğe sokuncaya kadar arkanızdayız

SIRADAKİ HABER

banner321

banner327