Polisten Kaçan Zanlılar Kıskıvrak Yakalandı

Akhisar’da, haklarında birçok suçtan yakalama kararı ve üzerinde silah olduğu iddia edilen 3 şahıs 35 LR 171 plakalı bir otomobille polisten kaçtı. Kovalamaca sırasında bir eve giren şahıslar polis tarafından içeriye göz yaşartıcı bomba...

Polisten Kaçan Zanlılar Kıskıvrak Yakalandı
Akhisar’da, haklarında birçok suçtan yakalama kararı ve üzerinde silah olduğu iddia edilen 3 şahıs 35 LR 171 plakalı bir otomobille polisten kaçtı. Kovalamaca sırasında bir eve giren şahıslar polis tarafından içeriye göz yaşartıcı bomba atılarak etkisiz hale getirildi ve şahıslar yakalandı.
Olay, akşam sıralarında Kethüda Mahallesi’nde meydana geldi. Haklarında birçok suçtan yakalama kararı bulunan şahıslar, polis tarafından takibe alındı. Takip edildiklerini anlayan şahıslar, 35 LR 171 plakalı otomobil ile kaçmaya başladı. Polisin kovalamaca sırasında otomobilden inerek kaçan şahıslar 22 Sokaktaki bir eve girdi.
Şahısların saklanmak için girdiği evi tespit eden polis çevre güvenliğini alarak binayı kuşattı. Bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri içeriye göz yaşartıcı bomba atarak şahısları etkisiz hale getirdi.
Şahıslar, polis ekip aracıyla emniyete götürülürken, Polisten kaçtıkları araca ve çevrede bulunan bir araca da zarar verdikleri görüldü. Olay ile ilgili soruşturma ise sürdürülüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327