Ptt 1. Ligi

GAP Arena Stadı’nın çimlerinin yanması nedeniyle maçlarını kendi sahasında oynayamayan Şanlıurfaspor’un, Elazığspor ile oynayacağı 3. hafta karşılaşmasını Gaziantep Kamil Ocak Stadı’nda oynayacağı açıklandı.Şanlıurfa’da...

Ptt 1. Ligi
GAP Arena Stadı’nın çimlerinin yanması nedeniyle maçlarını kendi sahasında oynayamayan Şanlıurfaspor’un, Elazığspor ile oynayacağı 3. hafta karşılaşmasını Gaziantep Kamil Ocak Stadı’nda oynayacağı açıklandı.
Şanlıurfa’da aşırı sıcakların yaşandığı Ağustos ayında GAP Arena Stadı’nın yanan çimleri nedeniyle Şanlıurfaspor’un maçlarını Elazığ’da oynanacağı açıklanmıştı. Ligin üçüncü haftasında Elazığspor ile kendi evinde karşılaşacak olan Şanlıurfaspor, maçın İstanbul’da oynanması için TFF’ye müracaat etmişti. Olumsuz yanıt üzerine yeni bir saha arayan Şanlıurfaspor Kulübü, yaptığı yazılı açıklamayla Elazığspor maçının Gaziantep’te oynanacağını bildirdi. Açıklamada, “Kulüpten yapılan açıklamaya göre, ‘21 Eylül 2014 Pazar günü saat 17.00’da oynanacak olan Şanlıurfaspor - Elazığspor PTT 1. Lig 3. hafta karşılaşması Gaziantep Kamil Ocak Stadı’nda oynanacaktır” ifadelerine yer verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327