PTT İŞÇİLERİ TEPKİLİ

KESK Haber-Sen Düzce Temsilciliği PTT işçileri için meydana çıktı. Belediyenin, PTT dağıtıcılarının otobüslerden ücretsiz yararlanma hakkının elinden alındığı söylendi.KESK Haber-Sen Düzce Temsilciliği PTT Baş Müdürlük binası...

PTT İŞÇİLERİ TEPKİLİ
KESK Haber-Sen Düzce Temsilciliği PTT işçileri için meydana çıktı. Belediyenin, PTT dağıtıcılarının otobüslerden ücretsiz yararlanma hakkının elinden alındığı söylendi.
KESK Haber-Sen Düzce Temsilciliği PTT Baş Müdürlük binası önünde toplandı. KESK Haber-Sen Anadolu Yakası Şube Müdürü Fahri Karasu tarafından yapılan basın açıklamasında, son 10,15 yıldır postacıların adeta dert küpü olduğu belirterek “Kefalet sandığında biriken yaklaşık 300 milyon TL’miz gasp edildi. Arkadaşlarımız soyguncular tarafından öldürüldü. İstediğimiz de ‘yerine adam bul, izine git’ cevabı verilmiştir. Bunlar onlarca sorunlarımızdan sadece bir kaçı. Son olarak Düzce Belediyesi ulaştırma zarar veriyor ve PTT A.Ş oldu gerekçesi ile dağıtıcıların Düzce Belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanma hakkına son verilmiştir. Düzce Belediyesi Meclisi tarafından Posta Emekçileri kara listeye eklenmiştir. Düzce Belediyesi ile paso hakkında yaptığımız görüşme sonucunda PTT’nin özelleştiği ve ulaştırmanın da zarar ettiği gerekçesi sunularak ücretsiz pasolarımızın iptal edildiğini söyledi. Bunun üzerine PTT’nin özelleşmediğini kendilerine izah ettik Belediye Meclis üyeleriyle görüşüp çözülebileceğini söylemiştir. Bu görüşmemizden sonuç alamadık. Bu kez Belediye Başkanımız Mehmet Keleş bey’den randevu talep ettik” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327