Reaksiyon 1. bölümünü kaçırılanlar izlemek için tıklayın

Star TV'nin en çok merak edilen dizisi 1. bölümüyle ekranlara bomba gibi giriş yaptı. Reyting rekorları kıran ilk bölümünü izleyemeyenler üzülmeyin. İlk bölümü ile sosyal medyayı sallayan dizinin 2. bölümü merakla bekleniyor. Güçlü oyuncu kadrosu, pahalı bütçesiyle herkesin dikkatini çeken dizinin 1. bölüm tekrarı bile izlenme rekorları kırdı.

Reaksiyon 1. bölümünü kaçırılanlar izlemek için tıklayın

Reaksiyon 1. bölüm ile reytingleri alt üst ederek hızlı bir giriş yaptı. Reaksiyon ilk fragmanı izlenme rekorları kırarken dün akşam yayınlanan ilk bölümünün tekrarı bile rekor kırıyor. Reaksiyon dizisini izleyemenler için ilk bölümü haberimizde.  Reaksiyon dizisi konusu, Reaksiyon dizi oyuncuları ve Reaksiyon 2. bölüm fragmanı ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizler için hazırladık.

REAKSİYON 1.BÖLÜM İZLE

Reaksiyon Dizisi konusu ne?

İstihbarat Başkanı Gürkan ve Başbakanlık Müsteşarı Öktem devleti yeniden yapılandırmak, devlet kurumlarını düşman unsurlardan temizlemek için çok gizli bir birim kurmaya karar verirler. Bu birim için akıllarında iki isim vardır. Yüzbaşı Oğuz ve Komiser Tekin. Yüzbaşı Oğuz Dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir Bordo Berelidir. Tekin ise Başbakanlık müsteşarı’nın koruması olan gözü pek bir Polis memurudur. Biri Harbiyeli biri Polis olan ve geçmişlerinden kalan halledilmemiş bir husumetleri bulunan bu iki kahraman kendilerine tekiif edilen bu görevi kabul edip, omuz omuza çarpışmaya razı olacaklar mıdır?

Zira onlara bu görevi veren irade de en az onlar kadar tehlikededir. Bu bölümde İstihbarat başkanı Gürkan tutuklanmak üzere ifadeye çağrılacak, Müsteşar Öktem’in konvoyu Sirkeci’de suikaste uğrayacak ve kurulacak bu birimin devletin içinde belki de güvenebileceği tek Bakan çok riskli bir ameliyata girecektir.
Eski düzenin sahiplerinden Yavuz Aslan başta, devletin içinde birbirini yiyen klikler ve içeride, dışarıda sonu gelmeyen düşmanlar hepsinin hedefi Türkiye’nin kendi başına karar almasının önüne geçmeye çalışmaktadır.

Hayatını değiştirecek tekliften habersiz olan Yüzbaşı Oğuz Güney Kıbrıs’ta bulunan bir hedefi yok etmek üzere görevlendirilmiştir. Kendi timinden iki askeri ise Oğuz’un yok etmeye gittiği yabancı ajanın Devletin içindeki bağlantılarını ortaya çıkaracak bir bilgiye ulaşmıştır. Oğuz Kıbrıs’ta savaşırken askerleri ölümün kıyısında ona ulaşmaya çalışmaktadır. Oğuz’a yardım edebilecek tek kişi Savcı Duygu’dur. Tekin ise Müsteşara yapılan suikastta gördüğü muhbirin peşinden bu işi tezgahlayanların peşine düşmüştür.

Bakan’ın kritik ameliyatının Oğuz’un eski sevgilisi Doktor Zeynep’e emanet edilmesiyle birlikte Oğuz Yüzbaşı bir yanda eski sevgilisi ve hayatının aşkı Zeynep, bir yanda kendisine umutsuz bir aşkla bağlı en yakın arkadaşı Savcı Duygu olmak üzere bütün ailesi ile birlikte kendisini büyük bir kavganın içinde bulacaktır. 

Reaksiyon dizisi ilk bölüm özeti

İstihbarat Başkanı Gürkan ve Başbakanlık Müsteşarı Öktem devleti yeniden yapılandırmak, devlet kurumlarını düşman unsurlardan temizlemek için çok gizli bir birim kurmaya karar verirler. Bu birim için akıllarında iki isim vardır. Yüzbaşı Oğuz ve Komiser Tekin. Yüzbaşı Oğuz Dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir Bordo Berelidir. Tekin ise Başbakanlık müsteşarı’nın koruması olan gözü pek bir Polis memurudur. Biri Harbiyeli biri Polis olan ve geçmişlerinden kalan halledilmemiş bir husumetleri bulunan bu iki kahraman kendilerine tekiif edilen bu görevi kabul edip, omuz omuza çarpışmaya razı olacaklar mıdır?1. bölümüyle rekor kırdı

Güçlü oyuncu kadrosuyla yayınlanmadan dikkatleri üzerine çeken Reaksiyon dizisi sosyal medyayı ilk bölümüyle salladı. Nefesleri tutarak izlenen ilk bölüm sonrası izleyiciler Twitter üzerinden Reaksiyon dizisi oyuncularına ve ekibine övgüler yağdırdı.


Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 01:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327