Reaskiyon dizisi reyting rekoru kırdı/ Reaksiyon sosyal medyayı salladı

Reaksiyon dizisi ilk bölümüyle dizi izleyicilerinden tam not aldı. İlk bölümüyle sosyal medyayı sallamayı başaran Reaksiyon bu yıl çok konuşulacağı benziyor. Tecrübeli oyuncu kadrosu, rekor kıran bütçesiyle daha adından çok konuşulacağa benziyor.

Reaskiyon dizisi reyting rekoru kırdı/ Reaksiyon sosyal medyayı salladı
Güçlü oyuncu kadrosuyla yayınlanmadan dikkatleri üzerine çeken Reaksiyon dizisi sosyal medyayı ilk bölümüyle salladı. Nefesleri tutarak izlenen ilk bölüm sonrası izleyiciler Twitter üzerinden Reaksiyon dizisi oyuncularına ve ekibine övgüler yağdırdı.İlk bölümüyle ekrana gelen Star TV'nin yeni dizisi Reaksiyon güçlü kadrosu ve muhteşem ekipleriyle izleyiciler ve televiyon oteriteleri tarafından yılın dizisi seşildi. Henüz ilk bölümü yayınlanan Reaksiyon reytingleri alüst ederken sosyal medyada da günün en çok konuşulan yapımı olduç Özellikle başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu sosyal medyada gecenin en çok konuşulan ismi oldu!

'Reaksiyon' pahalı bütçesiyle tarihe geçti

Bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatan dizi için 1 yılda 10 milyon lira harcandı.

Star TV ' nin yeni sezondaki en iddialı dizisi Reaksiyon 'un yayın tarihi belli oldu. Reaksiyon dizisi 15 Eylül Pazartesi, saat 20.30'da izleyicisi ile buluşacak.

Kadrosu çok güçlü

İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Reaksiyon, heyecan dolu hikayesi ile Pazartesi ekranlarda olaca.Türk televizyon tarihinin en pahalı dizisi olan Reaksiyon için 1 yılda 10 milyon lira harcandı. Dizi böylelikle bugüne kadar en pahalı dizi olma özelliğini taşıyan 'Kurtlar Vadisi'nin tahtını elinden aldı.


Reaksiyon dizisi reyting rekorları kırdı!

İstihbarat Başkanı Gürkan ve Başbakanlık Müsteşarı Öktem devleti yeniden yapılandırmak, devlet kurumlarını düşman unsurlardan temizlemek için çok gizli bir birim kurmaya karar verirler. Bu birim için akıllarında iki isim vardır. Yüzbaşı Oğuz ve Komiser Tekin. Yüzbaşı Oğuz Dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir Bordo Berelidir. Tekin ise Başbakanlık müsteşarı’nın koruması olan gözü pek bir Polis memurudur. Biri Harbiyeli biri Polis olan ve geçmişlerinden kalan halledilmemiş bir husumetleri bulunan bu iki kahraman kendilerine tekiif edilen bu görevi kabul edip, omuz omuza çarpışmaya razı olacaklar mıdır?

Zira onlara bu görevi veren irade de en az onlar kadar tehlikededir. Bu bölümde İstihbarat başkanı Gürkan tutuklanmak üzere ifadeye çağrılacak, Müsteşar Öktem’in konvoyu Sirkeci’de suikaste uğrayacak ve kurulacak bu birimin devletin içinde belki de güvenebileceği tek Bakan çok riskli bir ameliyata girecektir.

Eski düzenin sahiplerinden Yavuz Aslan başta, devletin içinde birbirini yiyen klikler ve içeride, dışarıda sonu gelmeyen düşmanlar hepsinin hedefi Türkiye’nin kendi başına karar almasının önüne geçmeye çalışmaktadır.

Hayatını değiştirecek tekliften habersiz olan Yüzbaşı Oğuz Güney Kıbrıs’ta bulunan bir hedefi yok etmek üzere görevlendirilmiştir. Kendi timinden iki askeri ise Oğuz’un yok etmeye gittiği yabancı ajanın Devletin içindeki bağlantılarını ortaya çıkaracak bir bilgiye ulaşmıştır. Oğuz Kıbrıs’ta savaşırken askerleri ölümün kıyısında ona ulaşmaya çalışmaktadır. Oğuz’a yardım edebilecek tek kişi Savcı Duygu’dur. Tekin ise Müsteşara yapılan suikastta gördüğü muhbirin peşinden bu işi tezgahlayanların peşine düşmüştür.

Bakan’ın kritik ameliyatının Oğuz’un eski sevgilisi Doktor Zeynep’e emanet edilmesiyle birlikte Oğuz Yüzbaşı bir yanda eski sevgilisi ve hayatının aşkı Zeynep, bir yanda kendisine umutsuz bir aşkla bağlı en yakın arkadaşı Savcı Duygu olmak üzere bütün ailesi ile birlikte kendisini büyük bir kavganın içinde bulacaktır. 
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 23:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda inal
seda inal - 6 yıl Önce

çok iyi başladı, böyle devam ederse sallar ortalığı bu dizi, oyuncu kadrosu da çok iyi

....
.... - 6 yıl Önce

Cok iyi bir dizi olmuş böyle devam etsin bozmazlar insallah

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327