Recep Bölükbaşı resti çekti!

Divan Kurulu'nda konuşma yapan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Ozan Tufan ve Şener'in transfer olayına açıklık getirdi. Bölükbaşı,"Oyuncularımın değeri sonsuz, hiçbir futbolcumuzu satmayacağız" dedi.

Recep Bölükbaşı resti çekti!

Bursaspor Divan Kurulu'nda konuşan Recep Bölükbaşı, "Bende satılık futbolcu yok" derken, "Bursaspor futbolcu satmayacak. Ancak eğer değerini bulursa, rahmetli başkanımızın bir sözü var, -değerini bulursa ceketimi bile satarım- demişti. Ben de oyuncuların değerini bilemiyorum. Gönder heyecanlandırsın, camiamızı memnun etsin ki, bir şey söyleyeyim" dedi.

Çok sabırsız bir millet olduğumuzu kaydeden Bölükbaşı, "Yıldız futbolcular ne oldu diye soruyorlar. Şimdiye kadar fakirlik edebiyatı yapmadık. Biz Bursaspor'uz. Stadın KDV'si bile Bursaspor'un borcunu öder. Yıldızlar alabiliriz. Küçülerek bir yere varamazsınız. Şu ana kadar her şey çok güzel oldu. Şu anda söylüyorum. Benim Bursaspor'daki futbolcularımın değeri şu anda sonsuz. Hiç bir futbolcumu satmıyorum" ifadelerini kullandı.

Bölükbaşı futbolculara gelen teklifleri de kamuoyuna açıkladı. Bursaspor başkanı, Şener ve Ozan Tufan için 8.5 milyon Euro ile 3 futbolcu teklif edildiğini duyurdu.  Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327