Rehabilitasyon Merkezi’nde Kalan Engeliler Tarafından Hazırlanan Program Beğeni Topladı

Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında; Ürgüp 80. Yıl Hanife-Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi tarafından Ürgüp Sinema ve Kültür Merkezinde hazırlanan program beğeni topladı.Programa Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ürgüp Kaymakam...

Rehabilitasyon Merkezi’nde Kalan Engeliler Tarafından Hazırlanan Program Beğeni Topladı
Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında; Ürgüp 80. Yıl Hanife-Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi tarafından Ürgüp Sinema ve Kültür Merkezinde hazırlanan program beğeni topladı.
Programa Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ürgüp Kaymakam Vekili Mustafa Eldivan, Belediye Başkanı Fahri Yıldız, İlçe Müftüsü A. Muhammed Çınar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Programın açılış konuşmasını Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener yaptı. Şener konuşmasında engelli vatandaşlar ile ilgili son dönemde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Şener’in konuşmasının ardından Ürgüp 80. Yıl Hanife-Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan engelliler tarafından hazırlanan dans, skeç ve halk oyunları gösterileri sunuldu.
Program sonunda engeliler tarafından yapılan ürünlerin satışa sunulduğu kermesin açılışı yapılarak vatandaşlara aşure ikram edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327