Reklam Panolarının İhalesi Yapıldı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, il genelinde tespit edilen noktalara yerleştirilecek olan yeni reklam panolarının ihalesini yaptı.Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ihale ile, il genelinde görev, yetki ve sorumluluk alanına giren cadde, bulvar,...

Reklam Panolarının İhalesi Yapıldı
Ordu Büyükşehir Belediyesi, il genelinde tespit edilen noktalara yerleştirilecek olan yeni reklam panolarının ihalesini yaptı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ihale ile, il genelinde görev, yetki ve sorumluluk alanına giren cadde, bulvar, sokak, meydan ve sair alanlarda tespit edilen noktalara toplam bin 195 adet yeni reklam panosu yerleştirilecek.
Ordu Büyükşehir Belediyesi ile yüklenici firma arasında 08 Ocak 2015 tarihinde başlayan kira sözleşmesi imzalandı. İmzalanan kira sözleşmesine göre, toplam Bin 195 adet yeni reklam panosunun yapılması, montajı, bakımı ve onarımı karşılığında işletmeciliğinin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi gereğince 10 yıl süreyle yüklenici firmaya kiraya verildi.
1 YILLIK KİRA BEDELİ 531 BİN TL
Ordu Büyükşehir Belediyesi ile yüklenici firma arasında 08 Ocak 2015 tarihinde başlayan 10 yıllık kira sözleşmesinde yüklenici firmanın 1. yıl kira bedeli olarak ödeyeceği miktar katma değer vergisi dahil 531 bin TL olarak belirlendi.
Yüklenici firma tarafından, sözleşme süresi içerisinde yaklaşık 10 milyon TL tutarında yatırım yapılacağı açıklandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327