Rektör Acar’dan Gazetecilere Ziyaret

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar ve gazetecileri ziyaret etti.Cemiyet binasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Celil Acar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,...

Rektör Acar’dan Gazetecilere Ziyaret
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar ve gazetecileri ziyaret etti.
Cemiyet binasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Celil Acar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Aksaray Üniversitesi’nin her geçen yıl büyük bir ivme ile büyüdüğünü söyledi. Üniversitenin Aksaray’a her alanda ciddi katkıları olduğunu belirten Başkan Acar, Aksaray Üniversitesi’ne her çalışmasında medya olarak destek sağlayacaklarını söyledi.
Rektör Acar ise Aksaray üniversitesinin gelişimine değinerek, “Aksaray Üniversitemiz Türkiye genelinde gerçekten çok iyi noktalara geldi. Bu yıl öğrenci sayımızda da ciddi bir artış oldu. Üniversitemiz artık herkes tarafından biliniyor ve tanınıyor. Bu yıl öğrenci sayımız 18 bine yükseldi. Öğrenci sayımız her geçen yıl ciddi anlamda yükselmeye devam ediyor. Buna paralel olarak da üniversitemiz hızla gelişiyor” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327