Rektör Prof. Dr. Coşkun’dan Sağduyu Çağrisi

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, son günlerde ülkemiz ve şehrimizde yaşanan üzüntü ve kaygı verici olaylarla ilgili olarak yurttaşlara sağduyu çağrısında bulundu.Prof. Dr. Yavuz Coşkun’un Gaziantep Üniversitesi...

Rektör Prof. Dr. Coşkun’dan Sağduyu Çağrisi
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, son günlerde ülkemiz ve şehrimizde yaşanan üzüntü ve kaygı verici olaylarla ilgili olarak yurttaşlara sağduyu çağrısında bulundu.
Prof. Dr. Yavuz Coşkun’un Gaziantep Üniversitesi adına yaptığı çağrıda, ülkemizin aydınlık geleceğine gölge düşürecek bu tür olaylardan uzak durulması istenerek şu görüşler dile getirildi:
“Son günlerde ülkemiz ve şehrimizde yaşanan talihsiz, acı veren ve hiçbir aklıselimle izah edilemeyecek, kimi zaman ölümle sonuçlanan olayları, kardeşçe yaşamamıza, birlikteliğimize yönelik ciddi tehditler olarak görmekte ve derin kaygı ve üzüntü duymaktayız.Herkesi; Ülkemizin, gençlerimizin aydınlık geleceğine ve huzuruna gölge düşürecek saygınlığını zedeleyecek bu tür olaylardan uzak durmaya ve sağduyuya davet ediyoruz”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327