Rescate Otel’den Yeni Mekan

Van’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel bünyesinde açılacak olan Menşure Restoran&Bar için tüm hazırlıklar tamamlandı.Edremit ilçesinde bulunan ve Van Gölü’nün eşsiz manzarası karşısında konuklarını ağırlayan Rescate...

Rescate Otel’den Yeni Mekan
Van’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel bünyesinde açılacak olan Menşure Restoran&Bar için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Edremit ilçesinde bulunan ve Van Gölü’nün eşsiz manzarası karşısında konuklarını ağırlayan Rescate Otel, hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Rescate Otel’in yeni mekanı olan ve 20 Eylül’de açılacak Menşure Restaurant&Bar için tüm hazırlıklar en ince detayına kadar tamamlandı. Konuk sanatçı olarak Nejat Alp’ın katılacağı açılışta; Arif, Berfin Gürsoy ve DJ Erdoğan da sahne alacak. Fix menünün sadece 55 TL olacağı Menşure Restoran&Bar’da; her çarşamba fasıl, cuma ve cumartesi günleri ise Arif, Berfin Gürsoy ve DJ Erdoğan sahne alacak. Her ay farklı konuk sanatçının hayranlarıyla buluşacağı Menşure Restoran&Bar’ın açılışına herkesin davetli olduğu bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327