SAĞANAK YAĞIŞ KEŞAN’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ

Edirne’nin Keşan ilçesinde akşam saatlerinde bağlayan sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, kanalizasyonlar yağışa dayanamayarak taştı.Marmara Bölgesi’ni etkisi altına alan kötü hava koşulları, Edirne’nin Keşan ilçesinde...

SAĞANAK YAĞIŞ KEŞAN’DA YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ
Edirne’nin Keşan ilçesinde akşam saatlerinde bağlayan sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, kanalizasyonlar yağışa dayanamayarak taştı.
Marmara Bölgesi’ni etkisi altına alan kötü hava koşulları, Edirne’nin Keşan ilçesinde de hayatı olumsuz etkiliyor. Gündüz etkili olan şiddetli lodos, akşam saatlerinde yerini yağışa bıraktı. Gök gürültülü ve şiddetli bir şekilde yağmur nedeniyle, şehir merkezindeki yollar göle döndü. Araçların zorlukla ilerlediği yollarda, bazı rögarlar taştı.
SUDA KALAN ARAÇ İTTİRİLEREK ÇIKARILDI
Yağmur nedeniyle Keşan girişinde Orman Fidanlığı karşısındaki köprüde de su birikintisi meydana geldi. Yaklaşık 1 metreye kadar çıkan su birikintisine giren bir araç mahsur kaldı. Yarıya kadar suya gömülen araç sürücüsü ise kendi imkanlarıyla araçtan çıkarak kendini kenara attı. Keşan Belediyesi’ne ait itfaiye ekiplerinin de yardımıyla iterek çıkarılan araç, kenara çekildi.
Keşan Belediyesi ekipleri suyla dolan köprü altını trafiğe kapatırken çok sayıda araçta şehre giriş için diğer kavşakları kullanmak zorunda kaldı. Yağmur nedeniyle Keşan’ın çukur bölgelerinde de su birikintilerinin meydana geldiği, bazı bölgelerden araç geçişinin zorlukla olduğu öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327