Şahin: “demokrasi Yerelde Başlar”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu’na 6 aylık icraatları hakkında bilgi verdi. Şahin, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gaziantep’i...

Şahin: “demokrasi Yerelde Başlar”
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu’na 6 aylık icraatları hakkında bilgi verdi. Şahin, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gaziantep’i konuştu.
“Demokrasi yerelde başlıyor” diyen Fatma Şahin sorunları muhatapları ile bir araya gelerek çözmeye çalıştıklarını ifade ederken, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise, “Gaziantep’in sosyo-ekonomik gelişimine yönelik yürütülecek çalışmalarda işbirliğine hazırız” dedi.
"KATILIMCI BELEDİYE OLMAYA ÇALIŞIYORUZ"
Altyapı, eğitim, ulaşım, kentsel tasarım ile ilçelerde yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında GTO Yönetim Kurulunu bilgilendiren Şahin, hedeflerinin katılımcı bir belediyecilik olduğunu belirtti. Şahin, “Seçim öncesinde ne söyledik 6 aylık süreçte ne yaptık, sizlerle bunu paylaşmaya geldik. Çünkü demokrasi yerelde başlıyor. Sorunları muhataplara sorarak onlarla bir araya gelerek çözmeye çalışıyoruz. Katılımcı belediye anlayışına çok önem veriyoruz. Dolayısıyla temsil ettiğiniz iş dünyasının sorunlarının çözümünü birlikte masaya oturarak bulmaktan yanayız” diye konuştu.
"GAZİANTEP İÇİN İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ"
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, “Gaziantep’in sosyo ekonomik gelişimine katkı sunacak çalışmalarda GTO olarak işbirliğine hazırız” dedi.
Bartık, “GTO olarak sorunu sadece söylemek değil çözüm ile birlikte size gelmeyi tercih ediyoruz. Meclisimizde, meslek komitelerimizde ve yönetimimizde tartışılan kentsel sorunlar düzenli olarak size çözüm önerileri ile birlikte iletiliyor. Gerektiğinde sahaya birlikte inip çözmeye hazırız. Gerektiğinde hataları söylemeliyiz. Gaziantep ancak bu şekilde yaşam kalitesi yüksek yaşanabilir bir kent haline dönüşebilir” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327