Şahinbey’den ‘masa’da Büyük Başarı

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı 10-12 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen Masa tenisi 1.lig 1.etap maçlarında büyük bir başarıya imza attı.Masa Tenisi Takımı, çıkmış olduğu...

Şahinbey’den ‘masa’da Büyük Başarı
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı 10-12 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen Masa tenisi 1.lig 1.etap maçlarında büyük bir başarıya imza attı.
Masa Tenisi Takımı, çıkmış olduğu sekiz müsabakadan yedi galibiyet elde etti. Aldığı puanlarla ligde 2. sırada bulunan Masa Tenisi Takımı Süper Lig yolunda emin adımlarla yürüyor.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, “Kulüp olarak bir çok alanda başarılara imza atıyoruz. Masa Tenisi Takımı olarak da iddialı bir maça çıktık. Bu maçta elde ettiğimiz galibiyetlerden dolayı tüm sporcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyor, 2. etap maçlarında sporcularımıza başarılar diliyorum. Ayrıca Masa Tenisinde bu başarılarımızın devamını sağlayan ve destekleyen Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327