Salı Grubu Defterdarlığı Ziyaret Etti

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu Antalya Defterdarlığı’nı ziyaret ederek toplantıları ve çalışmaları hakkında Defterdar Veli Tunçez’e bilgi verdi.Her hafta Salı günleri çeşitli konuklarıyla bir araya gelerek Antalya gündemini ve...

Salı Grubu Defterdarlığı Ziyaret Etti
Salı Sanayici ve İşadamları Grubu Antalya Defterdarlığı’nı ziyaret ederek toplantıları ve çalışmaları hakkında Defterdar Veli Tunçez’e bilgi verdi.
Her hafta Salı günleri çeşitli konuklarıyla bir araya gelerek Antalya gündemini ve Antalya’nın sorunlarını tartışarak çözüm arayan Salı Sanayici ve İşadamları Grubu, Antalya Defterdarı Veli Tunçez’i ziyaret etti.
Başkan Muharrem Koç öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarete çok sayıda işadamı da katıldı. Salı Grubu’nun faaliyetleri hakkında bilgilendirilen Defterdar Tunçez, Salı günleri gerçekleştirilen toplantılara da davet edildi.
Salı Grubu’nun çalışmaları hakkında Tunçez’e bilgi veren Başkan Muharrem Koç, “Her hafta Salı günü gerçekleştirdiğimiz toplantılara Antalya’ya yön veren isimleri davet ediyoruz. Hem güncel konuları hem de Antalya’nın sorunlarını tartışarak çözümler üretmeye çalışıyoruz. Toplantılarımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327