Saltukova Gazi Ortaokulu Öğrencileri 12 Boyutlu Sinema Keyfini Yaşadılar

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Beldesinde, Gazi Ortaokulu öğrencileri 12 boyutlu sinema keyfini doyasıya yaşadılar.Saltukova Gazi Ortaokulu öğrencileri 12 boyutlu sinema keyfini yaşadılar.Okul bahçesine özel olarak getirilen...

Saltukova Gazi Ortaokulu Öğrencileri 12 Boyutlu Sinema Keyfini Yaşadılar
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Beldesinde, Gazi Ortaokulu öğrencileri 12 boyutlu sinema keyfini doyasıya yaşadılar.
Saltukova Gazi Ortaokulu öğrencileri 12 boyutlu sinema keyfini yaşadılar.
Okul bahçesine özel olarak getirilen bir araç içinde kurulan bir sistem sayesinde öğrenciler 12 boyutlu sinema seyretme fırsatını buldular. Komedi, macera ve korku film seçeneklerinin sunulduğu sinema etkinliğinde özel gözlükler, ses efektleri kullanıldı. Ayrıca çocukların film seyrederken oturdukları koltukların filmin içeriğine göre sağa sola hareket etmesi çocukları oldukça heyecanlandırdı. Öğrencilerin bir kısmı film seyrederken sırasını bekleyen diğer öğrenciler de dışarıda kurulan bir LCD ekran sayesinde film seyreden çocukların heyecanını seyretme fırsatını buldular.
Okul Müdürü Resul Demir “ Okulumuzda eğitim gören çocukların ders haricindeki zamanlarda, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında okulumuz bünyesinde eğlenceli vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.12 boyutlu film sayesinde öğrenciler kendilerini seyrettikleri filmin içinde gibi hissettiler. Öğrencilerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri bu tür etkinlikleri belli aralıklarla tekrar etmeyi düşünüyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327