Şampiyonlar, Kızılcahamam’da Gençlerle Buluştu

Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün “Şampiyonlar Aramızda” Söyleşi programına Milli Halterci Halil Mutlu ve Milli Güreşçi Şeref Eroğlu katıldı.Söyleşi öncesi Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız’ı...

Şampiyonlar, Kızılcahamam’da Gençlerle Buluştu
Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün “Şampiyonlar Aramızda” Söyleşi programına Milli Halterci Halil Mutlu ve Milli Güreşçi Şeref Eroğlu katıldı.
Söyleşi öncesi Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız’ı makamında ziyaret eden şampiyonlar, Kızılcahamam’da yaptıkları milli takım kamp anılarından bahsetti.
Söyleşide öğrencilere spor hayatlarından kesitler anlatan ve gençlere tavsiyede bulunan şampiyonlar, sporun faydaları ve günümüzde sporcunun değerinden bahsetti. Programa, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı, İlçe Müftüsü ve diğer kamu kurumlarından yetkililer ve öğrenciler katıldı.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı kamuda plaket yasağına nedeniyle, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nahit Şahin şampiyon sporculara çam fidanı takdim etti.
Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nahit Şahin, Türk ve Dünya tarihinde isimlerini Altın harflerle yazdıran şampiyon sporcular Halil Mutlu ve Şeref Eroğlu’na teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327