Samsun'da intihar girişimi!

Samsun’da bunalıma giren bir genç 8 katlı evin çatısına çıkarak intihara kalkıştı.

Samsun'da intihar girişimi!

Olay, İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Akdeniz Caddesi’nde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bunalıma giren 31 yaşındaki Murat E., oturdukları 8 katlı apartmanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Olay yerine polis, ambulans ve itfaiye sevk edildi. Çatıdan ayaklarını aşağı sarkıtıp yürekleri ağza getiren Murat E., polisin ikna çabasına rağmen bir türlü çatıdan inmedi.

BABASI FENALIK GEÇİRDİ

Murat E., Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gelmesini istedi. Babası Turgut E. ise oğlunun intihara kalkıştığını görünce fenalık geçirdi. Sedye ile ambulansa taşınan baba Turgut E., ambulans içinde kendisini müdahale edildikten sonra hastaneye gitmek istemedi. Sağlık görevlilerinin ısrarlarına rağmen hastaneye gitmek istemeyen Turgut E., gerekli müdahale yapıldıktan sonra kendi istediği ile ambulanstan aşağı indi.

Olay yerine Samsun Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı müzakereci getirildi. Akdeniz Caddesi ise araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Genç, polisin 2.5 saatlik uğraşı sonucu ikna edilerek intihardan vazgeçirildi.

İNTİHARA KALKIŞAN GENCİN KAZADA ARKADAŞI ÖLMÜŞ

Samsun'da bunalıma girerek 8 katlı evin çatısına çıkarak intihara kalkışan 31 yaşındaki gencin 25 gün önce birlikte kaza geçirdiği arkadaşının öldüğü ortaya çıktı.

Olay, İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Akdeniz Caddesi'nde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bunalıma giren 31 yaşındaki Murat E., oturdukları 8 katlı apartmanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Olay yerine polis, ambulans ve itfaiye sevk edildi. Çatıdan ayaklarını aşağı sarkıtıp yürekleri ağza getiren Murat E., polisin ikna çabasına rağmen bir türlü çatıdan inmedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanına gelmesini isteyen ve babasının da fenalık geçirdiğini Murat E.'nin 25 gün önce içinde bulunduğu otomobilin Samsun-Ankara karayolu üzerinde bariyerlere çarpıp takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü olan arkadaşı 23 yaşındaki Deniz Gündüz'ün hayatını kaybettiği, kendisinin ise yaralandığı otaya çıktı. Polis tarafından 2.5 saat sonra çatıdan ikna edilerek indirilen Murat E., ambulansa götürüldüğü sırada, kazada ölen arkadaşının fotoğrafını cebinden çıkarıp göstererek genç yaşta arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını söyledi. Murat E., ambulansla hastaneye götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327