Sanayi Sitesi, Belediye Hizmetleri İle Güzelleşiyor

Havran Belediyesi 34 mahallenin sorunlarını çözmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Havran Belediyesi, Havran Küçük Sanayi sitesinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.Başkan Emin Ersoy çalışmaları bizzat yerinde takip...

Sanayi Sitesi, Belediye Hizmetleri İle Güzelleşiyor
Havran Belediyesi 34 mahallenin sorunlarını çözmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Havran Belediyesi, Havran Küçük Sanayi sitesinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.
Başkan Emin Ersoy çalışmaları bizzat yerinde takip ederek esnaf ile görüş alış verişinde bulundu. Başkan Ersoy “Yaklaşık üç ay önce sanayi sitemize Eybek suyu getirdik. Şuan ise sanayi sitemizin giriş bölümüne kilit parke taşı döşüyoruz. Amacımız esnafımız rızkını kazanırken rahat iyi koşullarda ekmeğini çıkarsın” dedi. Başkan Ersoy “Kilit parke taşı ile birlikte sanayi sitesinin çevre düzenlemesini de belediye olarak yapacağız. Her zaman esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Diğer eksiklikleri zaman içinde çözüme kavuşturacağız.” dedi. Sanayi esnafı “Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerden memnunuz. Çeşmelerimizden eybek suyu akıyor. İmkansız denilen hizmetler Başkanımız sayesinde geliyor. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere emek veren tüm personele teşekkür ederiz” dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327