Sanayi Yolu Asfaltlanıyor

Burdur’un Bucak Belediyesi tarafından Sanayi yolunda sürdürülen alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra asfalt çalışmalarına başlanıldı.Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, alt yapı çalışmaları tamamlanan Sanayi...

Sanayi Yolu Asfaltlanıyor
Burdur’un Bucak Belediyesi tarafından Sanayi yolunda sürdürülen alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra asfalt çalışmalarına başlanıldı.
Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, alt yapı çalışmaları tamamlanan Sanayi yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Ayfer Gök Anadolu Lisesi önünden başlayan sıcak asfalt çalışmaları sanayi kavşağına kadar tamamlanması bekleniyor.
Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “Sanayi yolu ilçemizin giriş ve çıkışları yanı sıra sanayi esnafımızın günü birlik kullandığı en önemli yollardan birisidir. Sanayi yolunda yaklaşık bir aydan bu tarafa yağmur suyu drenaj kanalları, içme suyu şebekesi, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra sonunda asfaltlama çalışmalarına kadar geldik. Havalarında uygun olması halinde en kısa sürede Sanayi yolunda sıcak asfalt çalışmalarını tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327