Saraycık Kavşağı’nda Trafik Sinyalizasyon Çalişmalari Başladı

Bozüyük Çevre yolunun Saraycık kavşağında trafik sinyalzasyon çalışmalarına başlandı.Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yapmış olduğu olumlu görüşmeler neticesinde Saraycık...

Saraycık Kavşağı’nda Trafik Sinyalizasyon Çalişmalari Başladı
Bozüyük Çevre yolunun Saraycık kavşağında trafik sinyalzasyon çalışmalarına başlandı.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yapmış olduğu olumlu görüşmeler neticesinde Saraycık Caddesi üzerinde trafik sinyalizasyon çalışmalarına başlandı. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Bakıcı “Saraycık Kavşağımız irili ufaklı çok sayıda kazanın yaşandığı, pek çok vatandaşımızın yaralanarak ya da maddi açıdan zarar gördüğü bir kavşağımızdı. Bu kavşağımızı daha güvenli bir hale getirebilmek amacıyla başlattığımız çalışmalar olumlu sonuç verdi ve trafik sinyalizasyon çalışmalarımız başladı. Ben bu nedenle Karayolları Bölge Müdürlüğümüze desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından çalışmaları başlatılan, pek çok maddi hasarlı ve yaralanmalı kazaların meydana geldiği kavşak; yapılacak trafik sinyalizasyon çalışmaları ile çok daha güvenli bir hale getirilerek kazaların en aza indirilmesi hedefleniyor. Trafik sinyalizasyonu; kavşak bölgesinde Saraycık yolu köprü geçişi, otoban giriş çıkışları, köprü giriş çıkışları olmak üzere tüm tali ve ana yollarda yapılarak faaliyete geçirilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327