Sarıgöl’deki Eczane Sayısı 10’a Yükseldi

Manisa’nın Sarıgöl ilçesindeki eczane sayısı 10’a yükseldi. 36 bin nüfuslu ilçedeki 10’uncu eczanenin açılışına Sarıgöl ve Salihli belediye başkanları da katıldı.Alaşehir Caddesi üzerinde, Sarıgöl Devlet Hastanesi karşısında...

Sarıgöl’deki Eczane Sayısı 10’a Yükseldi
Manisa’nın Sarıgöl ilçesindeki eczane sayısı 10’a yükseldi. 36 bin nüfuslu ilçedeki 10’uncu eczanenin açılışına Sarıgöl ve Salihli belediye başkanları da katıldı.
Alaşehir Caddesi üzerinde, Sarıgöl Devlet Hastanesi karşısında ’Cadde Eczanesi’ ismiyle 24 yaşındaki genç eczacı Büşra Gedikoğlu tarafından faaliyete geçirilen eczanenin açılışını Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk yaptı. Açılışta bir konuşma yapan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, "Genç kızım Salihli’de benim yakinen tanıdığım bir arkadaşımın kızı olması nedeniyle bu onuru bana yaşattıkları için çok mutluyum. Genç kızımızın iş hayatında başarılar dilerim" dedi.
Yapılan konuşmanın ardından eczanenin kurdelesi kesilerek eczanenin Sarıgöl’e hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Açılışa çok sayıda davetli katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327