Şarköy Kaymakamı Güney’den Birlik Mesajı

Tekirdağ’a bağlı Şarköy Kaymakamı Zekeriya Güney ve Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Medya Mensupları Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleri ile görüştü.Dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Kaymakam Güney,...

Şarköy Kaymakamı Güney’den Birlik Mesajı
Tekirdağ’a bağlı Şarköy Kaymakamı Zekeriya Güney ve Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Medya Mensupları Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleri ile görüştü.
Dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Kaymakam Güney, "Şarköy-Karıştıran yolu belimizi bükse de, vakit oldukça il ve ilçe derneklerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Beraberliğimiz her zaman bakidir" dedi.
Daha önce dernek tarafından düzenlenen Şarköy Gezisi’nde Kaymakam Güney ile görüşme fırsatı bulan dernek üyeleri ise, Güney’in kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Dernek Başkanı Mehmet Yirun, "Biz dernek üyelerimizle yaptığımız gezide Şarköy’e hayran kaldık. Özellikle gezme fırsatı bulmuş olduğumuz Kent Müzesi hepimizin takdirini kazandı. Şarköy’e yaptığınız çalışmalardan ve nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederiz" ifadelerini kaydetti.
İlçede yapılan çalışmaların Çorlu’ya da örnek olması gerektiğini belirten Yirun, "Biz farklı bir şehre gittiğimizde ilçemiz adına hediye edebileceğimiz herhangi bir kitapçık, şehrimize ait ürün bulmakta zorlanıyoruz. Bu sebeple yaptığınız çalışmaların Çorlu Belediyesi’ne de örnek olmasını diliyoruz" sözlerini kaydetti.
Düzenlenen ziyarete katılan Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak da "Çorlu ve Ergene, deri sanayi ile meşhur kentler. Bu sebeple ilçelerimizi ülke genelinde tanıtmak maksatlı bir deri fuarı yapılabilir. Böyle bir çalışma yapılırsa destek vermeye hazırız" dedi.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327