Satso’dan Sanayi Ürünleri Güvenliği Konulu Panel

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya bilim Sanayi Teknoloji İl Müdürlüğü işbirliği ile “Sanayi Ürünleri Güvenliği” konulu bir panel düzenlenecek.SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu’nda 23 Ekim 2014 Perşembe günü saat 14.00’te...

Satso’dan Sanayi Ürünleri Güvenliği Konulu Panel
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya bilim Sanayi Teknoloji İl Müdürlüğü işbirliği ile “Sanayi Ürünleri Güvenliği” konulu bir panel düzenlenecek.
SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu’nda 23 Ekim 2014 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek olan Panele Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğünden Şube Müdürü Erhan Bayrak ve Mühendis Raşit Yasin Özçelebi panelist olarak iştirak edecek.
Panelde “4703 Sayılı Ürünlere İlişkin Teknik Mebzuat, 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliği, Güvenli Ürün Nedir?, Bir Ürünün Güvenli Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?, Sorumluluk Alanımızda Bulunan Ürünler, Piyasa Gözetimi ve Denetimi (PGD) Nedir?, Denetçi Personel Kimdir?” konularında detaylı bilgiler verilecek. Sakarya’da faaliyet gösteren sanayiciler ve üreticilerin katılacağı panelle, Sakarya’da faaliyet gösteren sanayici ve üreticilerin ürün güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi amaçlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327