Şehit Askerler İçin Mevlit Okutulacak

Şehit Askerler için Malatya’da Mevlit okutulacak.Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Son dönemlerde ülkede yaşatılmak istenen kaos ortamını bütün vatandaşlarımız gibi biz de yakından takip...

Şehit Askerler İçin Mevlit Okutulacak
Şehit Askerler için Malatya’da Mevlit okutulacak.
Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Son dönemlerde ülkede yaşatılmak istenen kaos ortamını bütün vatandaşlarımız gibi biz de yakından takip ettik. Gerek illerde teşkilat binalarımıza saldırılar, gerek teşkilat mensuplarımıza saldırılar, gerek Muş İl Başkanımızın malum örgüt tarafından kaçırılarak rehin alınması ve dahasın da Muş İlinin önde gelenlerinin devreye girmesi neticesiyle tutsak edildiği yerden tekrar özgürlüğüne kavuşması bizleri derinden üzmüş ve sağduyulu olup toplumu kaostan kavgadan uzak tutma arzumuza ait sabır tükenme noktasına gelmiştir.
Hakkari Yüksekova’da Şehit edilen 3 askerimiz için ve Diyarbakır’da kalleşçe ve korkakça arkadan vurulan şehidimiz de daha önceki şehitlerimize duyduğumuz üzüntüyü duyuyoruz. Bizler için, vatan için, hak din İslam için canını hiçe sayarak kendini ateşe atan kardeşlerimizin cesaretleri dünyada eşi benzeri görülmemiştir. Bu Cuma 31 Ekim 2014 günü saat 19:30’da Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanlığı binamızda şehitlerimiz için yapacağımız mevlit ve dua programına bütün Malatya Halkını davet ediyor, ’’ Şehitler için bir Fatiha’da sen oku ’’ diyoruz” ifadeleri kullanıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327