Şehit Polisler İçin Mevlit Okutuldu

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Murat Toprak ve aynı olayda şehit olan 7 polis için Adıyaman’da mevlit okutuldu.16 Eylül 2012 tarihinde Bingöl’ün Karlıova ilçesinde PKK’lı...

Şehit Polisler İçin Mevlit Okutuldu
Bingöl’ün Karlıova ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Murat Toprak ve aynı olayda şehit olan 7 polis için Adıyaman’da mevlit okutuldu.
16 Eylül 2012 tarihinde Bingöl’ün Karlıova ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda Murat Toprak’ın içinde bulunduğu 8 kişi şehit olmuştu. Şehit polis Murat Toprak’ın ölümünün 2. yılında Adıyaman Merkez Yenipınar Camii’nde mevlit okutuldu.
Şehit polisin ağabeyi Sait Ali Toprak, tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, kardeşlerinin ikinci ölüm yılında ikinci mevlidi okuttuklarını ifade etti. Öğle namazı sonrasında okutulan mevlit sonrasında camiye gelenlere şeker ve lokum ikramında bulunuldu.
Şehitler için okutulan mevlide Adıyaman Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve polislerin yanı sıra, şehit polislerin arkadaşları görev yaptıkları illerden gelerek mevlide katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327