Şehitkamil Belediyesi Asfaltsız Yol Bırakmıyor

Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirmek için gece gündüz çalışan Şehitkamil Belediyesi, Merveşehir Mahallesi’nde yeni açılan yollara sıfır asfalt yaparken, bozuk ve çukur olan yollarda da yama asfalt çalışmalarına başladı.“BAŞKANIMIZ...

Şehitkamil Belediyesi  Asfaltsız Yol Bırakmıyor
Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirmek için gece gündüz çalışan Şehitkamil Belediyesi, Merveşehir Mahallesi’nde yeni açılan yollara sıfır asfalt yaparken, bozuk ve çukur olan yollarda da yama asfalt çalışmalarına başladı.
“BAŞKANIMIZ BİZLERE DEVAMLI KAPISINI AÇIK TUTUYOR, HER KONUDA BİZE YARDIMCI OLUYOR”
Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Merveşehir Mahallesi’nde yol açma çalışması ve alt yapı çalışmalarının sona erdiği bölgelerde sıfır asfalt çalışmasına başladı. Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirme yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, yaptığı sıfır asfalt çalışması ile vatandaşların da memnuniyetini kazandı. Merveşehir Mahallesi içerisinde bozuk ve çukur olan yolları da onararak, yama asfalt çalışması yaptı. Yapılan asfalt çalışmalarıyla birlikte mahalle sakinleri ve araç sahiplerine derin nefes aldıran Şehitkamil Belediyesi, bu çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kurmaya devam ediyor.
Mahallelerinde yapılan sıfır asfalt ve yama asfalt çalışmasıyla memnuniyetini dile getiren Merveşehir Mahalle Muhtarı Adem Sekibağ, “Şehitkamil Belediyemizin mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı başta Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Her zaman bizim yanımızda olan Başkanımız ve ekipleri, bugün de yanımızda. Mahallemizin her hangi bir eksiği olduğunda, talep ettiğimiz her şeye cevap veren Belediyemiz, şimdi de asfalt eksiğimizi gideriyor. Her hangi bir sorunumuz olduğunda da direk olarak Başkanımızla birebir görüşüyoruz. Başkanımızın bizlere devamlı kapısını açık tutuyor, her konuda bize yardımcı oluyor. Allah razı olsun kendisinden ve tüm ekibinden” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327