Şehzadeler Kaymakamlığı’ndan Kan Bağış Kampanyası

Şehzadeler Kaymakamlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Manisa Kan Merkezi işe işbirliği yaparak kan bağış kampanyası düzenledi.Cumhuriyet Meydanı’na park eden kan bağış TIR’ında yapılan kan bağışına kaymakamdan, daire müdürlerine,...

Şehzadeler Kaymakamlığı’ndan Kan Bağış Kampanyası
Şehzadeler Kaymakamlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Manisa Kan Merkezi işe işbirliği yaparak kan bağış kampanyası düzenledi.
Cumhuriyet Meydanı’na park eden kan bağış TIR’ında yapılan kan bağışına kaymakamdan, daire müdürlerine, asker ve polisten muhtarlara kadar birçok kişi katıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “Sosyal sorumluluk projelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Ramazan ayında Vakıf Huzur evinde kalan yaşlılarımıza iftar verdik. Bu ziyaretimizde yaşlıların yanında olduğumuzu, onların bu hayatta yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Onların mutlu olduklarını görmek bizleri onurlandırdı ve bu tür sosyal faaliyetlerin yapılmasının yerinde bir karar olduğu inancımız kuvvetlenmiş oldu. Bugün de kan bağış kampanyası düzenledik. İstatistik verilerini incelediğimizde Türkiye genelinde bağışçı sayısı bugün itibariyle 77 bin 414 olup, Manisa 4 bin 89 bağışçı ile Türkiye genelinde 5. sırada yer alıyor. Bizimde kendimizce koyduğumuz bir hedef var. Umarım bu hedefi gerçekleştiririz." dedi. Manisa Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. İsmet Nardal ise kamu kurum ve kuruluşların kan bağışı konusunda son zamanlarda çok duyarlı olduğunu belirterek, Şehzadeler Kaymakamlığı’na teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327