Şehzadeli Gençler Masa Tenisinde Manisa İkincisi Oldu

Manisa Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası’nda Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi Manisa 2.’ncisi oldu.Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından Manisa’da liseler arası masa tenisi turnuvası...

Şehzadeli Gençler Masa Tenisinde Manisa İkincisi Oldu
Manisa Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuvası’nda Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi Manisa 2.’ncisi oldu.
Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından Manisa’da liseler arası masa tenisi turnuvası düzenlendi. 27 okuldan 108 öğrencinin katıldığı turnuva sonucu Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri Ömer Faruk Özen, Furkan Koç, Muharrem Aktürk, tüm maçlarını kazanarak final oynadılar. Finalde Turgutlu Hasan Ferdi Endüstri Meslek Lisesi 1’inci, Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi 2’nci ve Akhisar Anadolu Lisesi 3’üncülüğü elde etti. Manisa 2’nciliği ile ilgili basın açıklaması yapan Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takım kaptanı Ömer Faruk Özen , "Turnuvalara hazırlık sürecinde çok çalıştık, okul sonrası ve hafta sonu yoğun ve sıkı antrenmanlarla müsabakalara hazırlandık ve bu emeklerinin karşılığını kupayla taçlandırdık. " diye konuştu.
Özel Şehzade Mehmet Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Giray Kara ise yaptığı açıklamada, “Bilimsel başarılarımıza sportif başarıları da eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Manisa 2.’ncisi olan öğrencilerimi kutluyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327