Seks videoları ManU'yu karıştırdı!

The Sun on Sunday'in bugünkü manşetinde İngiltere'nin en köklü futbol kulüplerinden biri olan Manchester United ile ilgili çarpıcı bir iddia da bulundu. Sunday'in manşetine taşıdığı; "Manchester United yıldızları tuvaletlerde seks videoları çekiyor" haberiyle oyuncuları yerden yere vurdu.

Seks videoları ManU'yu karıştırdı!

İngiliz gazetesi The Sun on Sunday, bugünkü "Manchester United yıldızları tuvaletlerde seks videoları çekiyor" manşetli birinci sayfa haberinde, Manchester United'lı yıldız futbolcuların bir gece kulübü tuvaletinde takım arkadaşlarının bir kızla seks yaparken filmlerini çektikleri iddiası üzerine kulüp yöneticilerinin soruşturma başlattığını bildirdi.

Haberde, ismi açıklanmayan futbolcunun 20 yaşlarındaki bir kızla seks yaparken ki video filminin takım futbolcuları arasında elden ele dolaştığı anlaşıldı.

Soruşturmanın merkezindeki kızın, videonun yayılmasından duyduğu rahatsızlığı, "Utanç verici.. Bu futbolcular tuvaletin kapısının üstünden filme çektiler" başlıklı haberle veren The Sun on Sunday, kızın Manchester United'ın uluslararası yıldız bir futbolcusuyla münasebetsiz şekilde filmi çekildiği iddiasını büyüttü.

Edinilen bilgiye göre, "Kapı kapalı vaziyette tuvaletteydiler fakat diğer futbolcular tuvaletin kapısının üstünden film çektiler. Utanç verici bir hareket. Kıza birisinin aşağıdan film çektiği bile söylendi" diye bilgi verdi. 20 yaşlarındaki kız ise, "Ağlamaktan helak oldum. Olayın ayrıntılarına girmek istemiyorum" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2015, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327