Seksi mafya lideri fenomen oldu!

Fotoğraflarıyla Meksika ve Latin Amerika basınının ve sosyal medyanın yeni fenomeni olan Felix’in Antrakslar çetesinin yeni lideri Claudia Ochoa, yağtığı samba dansıyla da sosyal medyayı salladı.

Meksika basını, ’Antraks İmparatoriçesi’ lakaplı Claudia Ochoa Felix’in Antrakslar çetesinin yeni lideri olduğunu yazıyor. Claudia’nın bir anda fenomen olmasını sağlayan ise, her fırsatta twitter ve youtube hesabından paylaştığı, lüks hayatını gözler önüne seren kaleşnikoflu ve bikinili öz çekimleri.

Lüks takılarını ve araba koleksiyonunu da sosyal medyada takipçileriyle paylaşan Claudia’nın,arkadaşlarıyla sahilde şarkı söylediği ve samba yaptığı videosu tıklanma rekoru kırıyor.

27 yaşındaki Claudia’nın, geçen yıl Hollanda’da yakalanan ve ABD’ye iadesi beklenen Antraxlar grubu lideri Radrigo Arechiga Gamboa’nın yerine geçtiği söyleniyor. Meksika’nın Culiacan bölgesinde faaliyet yürüten Antraxlar grubu, geçtiğimiz şubatta yakalanan ’bücür’ adıyla bilinen Joaquien Guzman liderliğindeki Meksika’nın en korkutucu ve en büyük uyuşturucu kartellerinden Sinoloa’ya bağlı bulunuyor.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327