Selendili Şampiyon Badmintonculara Başkandan Tebrik

Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan 9-11 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası’nda Ankara Sincan’da derece yapan Selendili sporcular kupa ve madalyaları ile birlikte Başkan Nurullah Savaş’ı makamında ziyaret ettiler.Manisa...

Selendili Şampiyon Badmintonculara Başkandan Tebrik
Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan 9-11 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası’nda Ankara Sincan’da derece yapan Selendili sporcular kupa ve madalyaları ile birlikte Başkan Nurullah Savaş’ı makamında ziyaret ettiler.
Manisa Selendi Belediye Spor Badminton takımı Kerem Tutar, Utku Tatlı, Remzi Talha Aydın, Zekeriya Ay, Behiye Bodur, Sude Sarıdoğan, Fadime Metin, Tuğçe Damar, Ravza Bodur dan oluşan 9 kişilik oyuncu kafilesi ile Ankara Sincan’da yapılan yarışmalara katılarak, Selendi Belediye spor Kulübü sporcularından 1 Türkiye 3.lüğü kürsüsünde yer aldı. Sincan Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada, 9 yaş altı kategorisinde mücadele eden Selendi Belediye spor Kulübü sporcularından Ravza Bodur ve Sude Sarıdoğan çift kızlar müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olarak ilçeye Bronz madalya kazandılar. Kupa ve madalyaları ile Belediye Başkanı Nurullah Savaş’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Türkiye 3. Sü olan sporculara ve müsabakalara katılan tüm sporculara makamında kabul ederek teşekkür ve tebrik ederek çam sakızı çoban armağanı hediyeler veren Başkan Savaş da “Seneye bu başarınızın artmasını istedi, öğrencilerde Başkan Savaş’a başarı sözü verdiler. Belediye Başkanı Nurullah Savaş; “Geleceğimizin aynası olan siz gençlerimizin bu denli önemli başarılar kazanması bizleri ve ilçemizi çok mutlu etmiştir. Sizler bizlerin gurur kaynağı oldunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizler sayesinde İlçemizin, Selendi’mizin adını Türkiye duymuş oldu” dedi. Kulüp antrenörleri Zeliha ve Okan Demir çifti, derece elde eden sporcularımıza her türlü desteği veren Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’a teşekkür ederek “İlk kez takımımızla böylesine önemli bir turnuvaya katıldık. Sporcularımız kendilerinden beklediğimiz performansın üzerinde bir efor sarf ederek bizleri de hayretler içinde bıraktılar, sporcularımızın sınırlı imkanlar nispetinde öz verili çalışmaları sonucunda bu başarıyı aldık. Sporcularımızın hepsini tebrik ediyoruz” dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327