Selendi’nin Vekil Kaymakamı Meşeli Göreve Başladı

Manisa’nın Selendi İlçe Kaymakamlığı’na vekâleten atanan Hasan Meşeli görevine başladı. Son çıkan kararname ile Konya İli Ahırlı İlçesine atanan Kaymakam Yasin Ortakcı’nın yerine Selendi İlçe Kaymakamlığı’na vekâleten atanan...

Selendi’nin Vekil Kaymakamı Meşeli Göreve Başladı
Manisa’nın Selendi İlçe Kaymakamlığı’na vekâleten atanan Hasan Meşeli görevine başladı. Son çıkan kararname ile Konya İli Ahırlı İlçesine atanan Kaymakam Yasin Ortakcı’nın yerine Selendi İlçe Kaymakamlığı’na vekâleten atanan Trabzon Kaymakam Adayı Hasan Meşeli ilçedeki görevine başladı. Göreve başlamasının ardından, devletin Selendi’deki temsilcisi olarak, her Selendili’nin kendisi için aynı değerleri taşıdığını ifade eden Meşeli, "Bugün itibariyle Selendili hemşerilerime kapımızı ve gönlümüzü açıyoruz. İmkanlarımız dahilinde en üst düzeydeki amirinden bütün çalışanlarına kadar iyi ve adil hizmet etmek, en temel görevimiz olacaktır. Vekâletten de olsa Selendi’de olmaktan ve halkımıza hizmet edeceğimden son derece mutluyum. Bütün Selendili hemşerilerimin yanında olacağım" dedi.
Kaymakam Hasan Meşeli 1986 yılında Edirne ili Uzunköprü İlçesinde doğdu. İlk orta ve liseyi bu ilçede tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset bilimleri Kamu yönetimini başarıyla tamamladı. Sinop ilinde teftiş stajını tamamlayarak Amasya Suluova İlçesi’nde 2 ay kaymakamlık görevi yaptıktan sonra yurtdışı eğitimi için İngiltere Portsmouth Üniversitesi’nde sivil toplum kuruluşları bölümünde stajını yaptı. Yurtdışından geldikten sonra Çanakkale İli Lapseki İlçesi’nde 2 ay kaymakamlık görevinde bulunduktan sonra İçişleri bakanlığı tarafından Selendi’ye vekaleten atandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327