Selim Yedikardeş, Kırım Türkleri ile buluştu

AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Selim Yedikardeş, seçim çalışmaları kapsamında Bursa Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.

Selim Yedikardeş, Kırım Türkleri ile buluştu

Bursa Milletvekili Aday Adayı Selim Yedikardeş ziyaretinde Bursa Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yunus Güneri ve üyeleriyle bir araya geldi.

Bursa'nın göçmen kenti olduğu belirten Selim Yedikardeş, "hepimizin bereketinden ve güzelliklerinden faydalandığı Bursa'nın planlı büyümeye ihtiyacı var" dedi.

Yoğun seçim çalışmaları kapsamında birçok sivil toplum kuruluşu ile bir araya gelen Yedikardeş, Kırım Türkleri ile gerçekleştirdiği buluşmada kendisine gösterilen yakın ilgiye teşekkürlerini iletti. Yedikardeş, kendisini Kırım Türklerinin bir kardeşi evladı olarak gördüğünü söyledi.

Bursa Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yunus Güneri, Milletvekili Aday Adayı Selim Yedikardeş'i uzun zamandır yakinen tanıdığını ve ailesini bildiğini belirterek "Selim kardeşimin adaylığı bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Seçilmesi halinde mecliste bizlerin de bir kapısı var diyebileceğimiz derece bize yakın olan bir kardeşimizdir" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2015, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327