Selin Yaraları Sarılıyor

Seydikemer ilçesinde hafta sonu aniden bastıran sağanak yağış sonrası özellikle Seki-Mından Ovası’nda etkili olan yağış sonrasında birçok üretici zarar görürken bazı yollar da selin getirdiği alüvyonlar sebebiyle ulaşıma kapanmıştı.Kayabaş...

Selin Yaraları Sarılıyor
Seydikemer ilçesinde hafta sonu aniden bastıran sağanak yağış sonrası özellikle Seki-Mından Ovası’nda etkili olan yağış sonrasında birçok üretici zarar görürken bazı yollar da selin getirdiği alüvyonlar sebebiyle ulaşıma kapanmıştı.
Kayabaş Mahallesi’ni Seki’ye bağlayan karayolunu yağışın olduğu akşam greyderlerle ulaşıma açan Seydikemer Belediyesi, küçük ara sokakları da iş makineleri ile ulaşım açtı. Özellikle Yayla Zorlar’da yapılan yol yapım çalışmaları için vatandaşlar teşekkür ederken, Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler de Seki- Elmalı Yolunu hizmete açtı. Başta elma bahçeleri olmak üzere selde 1 traktör de selin getirdiği molozlar arasında kalırken yine Mından Ovası’nda bulunan ve piknikçilerin uğrak yeri olan Nalmuar Kaynak Suyu da sel sonrasında tanınmayacak hale geldi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327