Serdar Ortaç: Mutlu olsunlar diye yaptığım erkeklik yeter

Serdar Ortaç, YouTube’da Gökhan Çınar’ın sunduğu 'Katarsis' programına katıldı. Şarkıcı açıklamalarıyla adeta içini döktü.

Serdar Ortaç: Mutlu olsunlar diye yaptığım erkeklik yeter

MS hastalığım 1994’te başlamış. Gözüm kapanıyor, yüzüm şişiyordu. Ama nedenini bilmiyorduk. 2014’te evlendim, hâlâ haberim yok. Müthiş bir düğün töreni, dünya para, davetliler, şahane kostümler, karım ve ben. Merdivenlerden inerken bir anda sol ayağım işlevini yitirdi. Arkadaşlarım koluma girip beni nikah masasına oturttu. Her şeyi ertesi sabah hastanede öğrendik.

'Kumar hayatımdaki en büyük hataydı'

Bilgisayarla uğraşmayı çok seviyordum. Gittiğim bir konserde o renkli makineleri gördüm, hoşuma gitti. Üç armut yan yana geliyor, karşılığında para kazanıyorsun. Baktım çok zevkli, devam ettim. Kumar hayatımdaki en büyük hataydı. Sanki oradan kazanacağım parayla hayatımı idame ettirecektim. Kaldı ki, her şeyin en iyisine sahip olan bir Serdar Ortaç vardı.

'Belki genç evlenseydik, boşanmazdık'

Chloe’yi çok sevmiştim. Yoksa neden 43 yaşında evleneyim? Çocuk yapmamak problem değildi. Yaşı küçüktü. Ben de 20’sinde farklıydım. Ben nasıl hayatın her şeyini ezberlediysem, onun da buna hakkı vardı. Belki genç evlenseydik, boşanmazdık.

'Bir daha aşık olacağımı sanmıyorum'

Biz anlaşarak ayrıldık. Bir daha aşık olacağımı sanmıyorum. Bu zamana kadar hayatıma giren kadınlar mutlu olsunlar diye yaptığım erkeklik yeter. Biraz kendime zaman ayırmak istiyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327