Serinhisar’da Ahmet Şafak Konseri

Denizli’nin Serinhisar ilçesinde ünlü sanatçı Ahmet Şafak konser verdi.Serinhisar Ülkü Ocakları halk konseri düzenlendi. Serinhisar Aile Parkı’nda düzenlenen konsere, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, MHP...

Serinhisar’da Ahmet Şafak Konseri
Denizli’nin Serinhisar ilçesinde ünlü sanatçı Ahmet Şafak konser verdi.
Serinhisar Ülkü Ocakları halk konseri düzenlendi. Serinhisar Aile Parkı’nda düzenlenen konsere, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, MHP 21. Dönem Denizli Milletvekili Salih Erbeyin, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, İlçe başkanları, belediye meclis üyeleri, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şair ve yazar Safiye Samyeli’nin sunumunu yaptığı gecede Ozan Manas türküleri ile katılımcıları coşturdu. Serinhisar Ülkü Ocağı’nın bünyesinde faaliyet gösteren efeler, zeybek gösterisi yaptı. Serinhisar Ülkü Ocağı Başkanı Hüseyin Arslan’ın açılış konuşmasından sonra Serinhisarlı şair Baki Evkaralı şiirleri ile geceye renk kattı.
Son olarak sahneye çıkan ünlü sanatçı Ahmet Şafak söylediği şarkılar ve okuduğu şiirlerle kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327