Serkan Birben, Rize Mhp İl Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

Yaklaşan MHP Rize İl Başkanlığı kongresi öncesi Serkan Birben adaylığını açıkladı.Rize’de 28 Şubat tarihinde yapılacak olan MHP İl Başkanlığı kongresi öncesi elektrik-elektronik mühendisi Serkan Birben adaylığını açıkladı....

Serkan Birben, Rize Mhp İl Başkanlığı Adaylığını Açıkladı
Yaklaşan MHP Rize İl Başkanlığı kongresi öncesi Serkan Birben adaylığını açıkladı.
Rize’de 28 Şubat tarihinde yapılacak olan MHP İl Başkanlığı kongresi öncesi elektrik-elektronik mühendisi Serkan Birben adaylığını açıkladı. Birben’in Rize Basın Merkezi’nde düzenlediği toplantıya MHP eski İl başkanları, İlçe başkanları ve teşkilat mensupları katılarak destek verdi.
Birben adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Davamızın kurucusu rahmetli başbuğumuz sayın Alparslan Türkeş’in çizdiği misyon ve vizyonda; bu davayı sırtlayan bilge liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin önderliğinde Ülkücü Hareketin içinde bulunduğum bu süreçte, bu yaşıma kadar ülkücü hareket içinde edindiğim bilgi ve tecrübelerimle, bütün teşkilatlarımın teveccühü ve destekleriyle, davama daha fazla hizmet etme noktasında 28 Şubat 2015 tarihinde yapılacak olan MHP Rize il kongresinde Rize İl Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Teşkilatlarımız; bugün olduğu gibi, 28 Şubat 2015 tarihinden itibaren, birlik beraberlik içinde daha da güçlenip tek vücut olacaktır. Tüm Teşkilatlarımızla birlikte 7 Haziran 2015 tarihinde Rizemizin üzerine atılmış olan ölü toprağını kaldıracağız. MHP’nin Rize’den Milletvekili çıkarmasıyla, Türkiye’nin sorunlar yumağından kurtulmasının tek yolu olan MHP’nin iktidar olmasında, teşkilatlarımız gerekli katkıyı sağlayacaktır” Şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327