‘Sevgili tadında ilişki’ye 4 yıl hapis!

Eski sevgilisiyle birlikte olan arkadaşı Serap K.’yı kıskanan Dilek S. intikam almak için onun adına facebook’ta sayfa açtı. Serap K.’nın iç çamaşırlı fotoğrafını yükleyip altına ‘100 TL’ye sevgili tadında ilişkiye giriyorum” yazan Dilek S.’nin 4 yıl hapsi istendi.

‘Sevgili tadında ilişki’ye 4 yıl hapis!
İstanbul’da iki kız arkadaş kıskançlık yüzünden birbirine girince mahkemelik oldu. İddiaya göre, Dilek S., Serap K.’nın eski erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenince intikam almayı planladı. Önce arkadaşının adına Facebook’ta sayfa açtı, ardından dost oldukları dönemde çekilen iç çamaşırlı fotoğraflarını bulup açtığı hesaba yükledi ve altına “Sevgili tadında escort. Saati 100 TL’ye ilişkiye giriyorum” şeklinde yazdı. Yorumlar kısmına da, “Erkek arkadaşımla yatmış, muamelesi ve muhabbeti sevgili tadındaymış” şeklinde ağır hakaret içeren ifadeler yazdı. Bununla kalmayan Dilek S., değişik iki telefon hattı da alarak Serap K.’ya “O… erkek arkadaşımla beraberken sen de birlikte oluyormuşsun. Hoşuna gitti mi? Sana bol bol erkek geldi mi?” yazılı mesajlar attı.
‘İntikam amaçlı yaptım’
Serap K.’nın şikayeti üzerine ifade veren Dilek S. “Kendisi benim sayfama hakarete varan yazılar yazmıştı. Ben de onun gecelikli, iç çamaşırlı fotoğraflarını bularak hesap açtım” dedi. Dilek K. ise şikayetinde, “Bana değişik numaralardan ‘fotoğraflarınızı sayfanızdan gördüm. Şartlarınız nedir? Evde mi otelde mi görüşürüz” şeklinde mesaj ve telefonlar gelmeye başladı. Daha açık fotoğraflarımın bulunduğu hesabı gördüm. Meğer bunları Serap yapmış” diyerek şikayetçi oldu. Serap K. hakkında 6 aydan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326