Sezen Aksu güvenlik görevlisini fırçaladı

Büyükçekmece 'de hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatan Sezen Aksu konserde yanına gelmek isteyen bir hayranını engelleyen güvenlik görevlisine fırça attı.

Sezen Aksu güvenlik görevlisini fırçaladı

Minik şerçe lakaplı Sezen Aksu, Büyükçekmece’de hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı. Ünlü sanatçı, konserde kendisine mektup vermek isteyen bir hayranını sahneden uzaklaştırmaya çalışan güvenlik görevlisine kızdı.

Büyükçekmece Kültürpark Amfi Tiyatro’da hayranlarının karşısına çıkan Minik Serçe lakaplı Sezen Aksu, konseri izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Giydiği siyah elbisesiyle göz dolduran Minik Serçe, söylediği hareketli şarkılarla da seyircileri coşturdu. Kendini zaman zaman müziğin ritmine kaptıran Sezen Aksu, sergilediği dans gösterileriyle de izleyicilerden tam not aldı.

“MİNİK SERÇE”DEN MÜZİK ZİYAFETİ

Şarkı aralarında seyircilerle de sohbet eden Minik Serçe, yaptığı esprilerle izleyenleri kahkahaya boğdu. Sezen Aksu, hareketli parçaların yanı sıra söylediği duygusal şarkılarla da hayranlarını mest etti.

HAYRANINI UZAKLAŞTIRMAK İSTEYEN GÖREVLİYE FIRÇA ATTI

Sezen Aksu’nun seyircilerle sohbet ettiği esnada genç bir kadın hayranının Aksu’ya yazdığı mektubu vermek için sahneye yaklaşması üzerine güvenlik görevlileri müdahale edince ünlü sanatçı devreye girdi. Görevlileri uyaran Aksu, 40 yıldan bu yana tehlikeli bir olay yaşamadığını ve böyle bir müdahaleye gerek olmadığını ifade ederek, “Ben korunacağım zaman kendimi korurum. Sen yorulma” dedi.

Hayranlarıyla yaşadığı bazı anıları da seyircilerle paylaşan Aksu, zaman zaman fotoğraf çektirmek isteyenlerle komik durumların da ortaya çıktığını belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327