Sfc Entegre’den Taraftara Atkı Desteği

SFC Entegre Orman Ürünleri, havaların soğuması üzerine Kastamonuspor 1966 taraftarına atkı ve bere desteğinde bulundu.SFC Entegre Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, Bölgesel Amatör Lig’de 5. Gurupta başarılı bir futbol...

Sfc Entegre’den Taraftara Atkı Desteği
SFC Entegre Orman Ürünleri, havaların soğuması üzerine Kastamonuspor 1966 taraftarına atkı ve bere desteğinde bulundu.
SFC Entegre Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, Bölgesel Amatör Lig’de 5. Gurupta başarılı bir futbol sergileyerek liderliğini sürdüren ve sezon sonunda şampiyonluk hedefleyen Kastamonuspor 1966 taraftarına atkı ve bere hediye etti. Havaların soğuması ve kış ayının gelmesi nedeniyle takımlarını desteklemeye gelen tribündeki bütün taraftarlara SFC Entegre yazılı atkı ve bere dağıtan SFC Entegre Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, SFC Entegre Orman Ürünleri olarak Kastamonuspor 1966’ya ve onun değerli taraftarına her zaman desteklerinin artarak devam edeceğini belirtti.
Atkı ve bereleri alan Kastamonuspor 1966 taraftarı ise, SFC Entegreye teşekkür ederek, kış öncesinde kendilerine hediye edilen bu atkı ve berelerle ısınma imkanı bulacaklarını ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327