Sgk Bahçesindeki Trafo Kazaya Davetiye Çikariyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bahçesinde bulunan elektrik trafosu, kazaya davetiye çıkartıyor. Konuyla ilgili olarak kurumun yaptığı tüm yazışmalara rağmen bir sonuç alınamadığı iddia edildi.Trafo...

Sgk Bahçesindeki Trafo Kazaya Davetiye Çikariyor
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bahçesinde bulunan elektrik trafosu, kazaya davetiye çıkartıyor. Konuyla ilgili olarak kurumun yaptığı tüm yazışmalara rağmen bir sonuç alınamadığı iddia edildi.
Trafo direğinin personelin çalışma ofisine çok yakın olması nedeniyle personel; yangın, patlama ve trafo direğinin binanın üzerine düşmesi korkusu ile tedirginlik yaşıyor. Bu gerekçelerle en son 7 ay önce trafo direğinin kurum bahçesinden alınarak daha uygun bir yere taşınmasının ivedilikle talep edildiği ancak bu zaman zarfında herhangi bir gelişmenin yaşanmadığı öne sürüldü.
Durumdan huzursuz olan kurum çalışanları ise, kısa zamanda patlama, uzun zamanda da kanser riski ile karşı karşıya olduklarını belirterek, trafonun bir an önce kurum bahçesinden çıkarılmasını istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327