Sitenin istinat duvarı çöktü!

İstanbul'un Başakşehir ilçesi Kayabaşı mahallesinde bir sitenin istinat duvarı çöktü. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ekibi sevk edildi.

Sitenin istinat duvarı çöktü!

Başakşehir Kayabaşı mahallesinde bir sitenin istinat duvarı çöktü. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Toprak altında bir aracın kaldığı belirtiliyor. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada 1 kişinin göçük altından yaralı olarak kurtarıldığı belirtildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Başakşehir ilçemiz Kayabaşı Mahallesinde meydana gelen istinat duvarındaki göçük altındaki 1 vatandaşımız yaralı olarak kurtarılmıştır. Ekiplerimizin arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir" dedi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Başakşehir'de çöken istinat duvarıyla ilgili açıklama yaptı. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Yerlikaya, "Başakşehir ilçemiz Kayabaşı Mahallesindeki Bahçeşehir sitesi istinat duvarında saat 17.45'te göçük meydana gelmiştir. Başakşehir ilçemiz Kayabaşı Mahallesinde meydana gelen istinat duvarındaki göçük altındaki 1 vatandaşımız yaralı olarak kurtarılmıştır. Ekiplerimizin arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327