Sivas Belediyesi 10 Yeni Park Yaptı

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı 5 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanan 10 parktan bazılarını yerinde inceledi.Başkan Aydın bu kapsamda Ahmedi Duran Mahalle Parkı, Asya Kent Blokları Parkı,...

Sivas Belediyesi 10 Yeni Park Yaptı
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı 5 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanan 10 parktan bazılarını yerinde inceledi.
Başkan Aydın bu kapsamda Ahmedi Duran Mahalle Parkı, Asya Kent Blokları Parkı, Gazi Parkı, Gültepe Mahalle Parkı, Şehit Nazım Akkaş Parkı, Şeyhşamil Mahalle Parkı ve Türkistan Caddesi üzerinde yapılan bölge parklarında incelemelerde bulundu.
İlk olarak Gültepe Mahalle Parkı’nda incelemelerde bulunan Başkan Aydın, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mahalle Muhtarı Ahmet Turan Dağaşan ve mahalle sakinleri mahallelerine yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden dolayı Başkan Aydın’a teşekkür etti.
Gültepe’deki parkın ilk etabının tamamlandığını belirten Başkan Aydın, “Çalışmalar devam edecek. Bu parkımız; içerisindeki sosyal donatı alanları ile dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ile Adliyeye kadar devam edecek ve bölgenin ihtiyacını karşılayacaktır” ifadesini kullandı.
Başkan Aydın’a Başkan Yardımcısı Naci Süha, Park ve Bahçeler Müdürü Harun Koç, Sibeski Müdürü, Erhan Ercanlı, Fen İşleri Müdür Yardımcısı Kenan Karataş da eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327