Skhb Genel Sekreteri Sağlam, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği (SKHB) Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi...

Skhb Genel Sekreteri Sağlam, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu
Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği (SKHB) Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
Çocuk Acil servisinde vatandaşlarla yakından ilgilenen Genel Sekreter Sağlam, yetkililerden de bilgi aldı. Alınan tedbirlerle ve mevsimsel durumun olağan seyriyle yığılmaların azaldığı ve ziyaret esnasında 15 yatağın da boş olduğu bilgisini alan Genel Sekreter, daha sonra tek tek odaları dolaşarak vatandaşların sağlık durumlarıyla ilgili de bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini sundu.
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüs’ünde yapılacak yeni binasına taşınacak. İhalesi tamamlanan hastaneyle ilgili çalışmalar devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327