Skoda’dan “güzel Şehrim Ve Skoda’m” Fotoğraf Yarışması

Skoda, “Güzel Şehrim ve Skoda’m” fotoğraf yarışması ile Skoda sahibi Vanlıları, şehirlerini tüm Türkiye’ye tanıtmaya davet ediyor.Skoda’dan yapılan açıklamada, yarışmacıların Van’ın simgesi olarak görülen bir yapıyı, mekanı...

Skoda’dan “güzel Şehrim Ve Skoda’m” Fotoğraf Yarışması
Skoda, “Güzel Şehrim ve Skoda’m” fotoğraf yarışması ile Skoda sahibi Vanlıları, şehirlerini tüm Türkiye’ye tanıtmaya davet ediyor.
Skoda’dan yapılan açıklamada, yarışmacıların Van’ın simgesi olarak görülen bir yapıyı, mekanı veya doğal güzelliklerini Skoda ile aynı karede fotoğraflayarak yarışmaya katılabilecekleri ve birbirinden değerli ödüller kazanacakları belirtildi. Açıklamada, “Yarışmaya katılmak için, Van’ın güzelliklerini Skoda otomobillerinin çekici tasarımlarıyla en güzel şekilde birleştirdiğiniz fotoğrafı fotografyarismasi@skoda.com.tr e-posta adresine isim ve adres bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacak. Gönderdiğiniz bu fotoğraflar Skoda’nın facebook sayfası olan www.facebook.com/SkodaTurkiye’de yayınlanıp burada oylanacak. 30 Kasım 2014 tarihine kadar katılabileceğiniz yarışmanın ilk etabında Van ile birlikte diğer il birincileri de belirlenecek ve ardından bu fotoğraflar Türkiye finalinde ilk üçe girmek için yarışacak. Güzel Şehrim ve Skoda’m yarışmasında Türkiye birincisi olan yarışmacı, 1 gece konaklamalı İstanbul gezisi kazanacak. Türkiye ikincisi olan yarışmacı tablet ile ödüllendirilirken, üçüncüye ise bir fotoğraf makinesi hediye edilecek. Son katılım tarihi olan 30 Kasım 2014 tarihine kadar gönderilen fotoğrafların www.facebook.com/SkodaTurkiye adresinden yayınlanması ve oylanması ise 7 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek. Bu tarih sonunda en çok beğeni alan fotoğraflar il birincileri olarak açıklanırken, 15 Aralık 2014 tarihindeki ikinci oylama sonucunda da Türkiye genelinde en çok beğeni toplayan ilk üç fotoğraf duyurulacak. Van’ın güzelliklerini ve Skoda’ya olan tutkunuzu gösteren fotoğrafınızı göndermek için ayrıntılı bilgilere ve katılım şartlarına www.skoda.com.tr adresinden, facebook adresinden ve Van’da Skoda Yetkili Satıcısı olan Şefkatlar Otomotiv’den ulaşabilirsiniz” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327